Корзина
80 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 (067) 79 41 952
+38 (067) 701 05 07
УкраинаВолынская областьЛуцкпереулок Коммунальный 4
КМА-Украина
Корзина

"KMA Ukraine" на відкритті нового навчально-практичного центру

"KMA Ukraine" на відкритті нового навчально-практичного центру

24 лютого 2020 року відкрито новий навчально-практичний центр в Рівненській області

24 лютого 2020 року працівники компанії "KMA Ukraine" відвідали відкриття нового навчально-практичного центру в Рівненській області.

На базі Соснівського навчального ліцею відкрили центр з надсучасним деревообробним обладнанням від австрійської ТМ Holzmann, адже дуже багато молодих спеціалістів хочуть навчатись саме по спеціальностях «Верстатник деревообробних верстатів. Столяр будівельний»

 

У навчально-практичному центрі облаштували столярний та меблеві цехи, майстерню ручної обробки деревини, клас для проведення інструктажів з охорони праці, стрічкову пилораму та роздягальню.

Цей навчально-практичний центр є прикладом того, яким має бути Новий освітній простір для навчання нашої молоді. Україна потребує висококваліфікованих робочих кадрів, а такі центри за допомогою новітнього обладнання готуватимуть першокласних професіоналів.

KMA Ukraine пишається тим, що саме наше обладнання стоїть у цехах та майстернях навчально-практичного центру.

Віримо, що рівень першокласних професіоналів з таким підходом до організації освітнього простору буде рости щороку, а професійні верстати сприятимуть хорошому навчанню.

Другие новости