Корзина
94 отзыва
+38 (067) 794 19 52
+38 (067) 794 19 62
УкраинаВолынская областьЛуцкпереулок Коммунальный 4
Корзина

KMA-Ukraine на відкритті навчально-практичного центру

KMA-Ukraine на відкритті навчально-практичного центру

24 лютого 2020 року відкрито новий навчально-практичний центр в Рівненській області

24 лютого 2020 року працівники компанії "KMA Ukraine" відвідали відкриття нового навчально-практичного центру в Рівненській області.

На базі Соснівського навчального ліцею відкрили центр з надсучасним деревообробним обладнанням від австрійської ТМ Holzmann, адже дуже багато молодих спеціалістів хочуть навчатись саме по спеціальностях «Верстатник деревообробних верстатів. Столяр будівельний»

 

У навчально-практичному центрі облаштували столярний та меблеві цехи, майстерню ручної обробки деревини, клас для проведення інструктажів з охорони праці, стрічкову пилораму та роздягальню.

Цей навчально-практичний центр є прикладом того, яким має бути Новий освітній простір для навчання нашої молоді. Україна потребує висококваліфікованих робочих кадрів, а такі центри за допомогою новітнього обладнання готуватимуть першокласних професіоналів.

KMA Ukraine пишається тим, що саме наше обладнання стоїть у цехах та майстернях навчально-практичного центру.

Віримо, що рівень першокласних професіоналів з таким підходом до організації освітнього простору буде рости щороку, а професійні верстати сприятимуть хорошому навчанню.

Другие новости